top of page

HAKKIMIZDA

40 yılı aşkın süredir tekstil dikiş makineleri sektöründe faaliyet gösteren Delta Makine, İstanbul merkez ofis ve Anadolu pazarında Batman’da yer alan şubesi ile kaliteli üretim, hızlı servis, güvenilir hizmet ve kusursuz bitişler ile tasarlanan çalışma felsefesi ile sağladığı müşteri memnuniyeti, yedek parça ve teknik servis alanında sektörde güvenilirliğini ispat etmeye devam ediyor.
 
Delta Makine; 2012 yılından beri denim sektörünün önde gelen kuruluşlarından İtalya menşeili Jam International’ın Türkiye pazarında makine satış, yedek parça ve teknik servis imkanlarını da sizlere sunan tek yetkili olması ile sektörün ileri gelenlerinden olmayı başarıyor. Müşteri talepleri doğrultusunda 2018 yılı içerisinde AR-GE çalışmalarını yaparak, kendi kalıp atölyesini kuran firmamız 2019 yılından beri Jam International makine müşterilerinin tüm kalıp piston ihtiyaçlarına en hızlı şekilde yanıt verebilmenin gururunu yaşıyoruz.
 
Türk denim sektörünün nabzını tutan tekstil öncüsü firmalarda aktif olarak faaliyet gösteren toplam 1000 adet üzerinde Jam International makine, Delta sayesinde hedeflerini büyütmeye devam ediyor.
 
Delta Makine Kurucu ve Yöneticisi


 

İbrahim Takımoğlu

bottom of page